www.ceptabletkilifi.com

Tablet Kılıfı


Tablet Kılıfı

Milyonlarca insan teknolojiyi günlük hayatının bir parça haline getirmiştir. Çünkü gerek bilgisayarlar, gerek mobil cihazlar pek çok işi hızlı ve pratik şekilde yapma noktasında kullanışlı olarak görülürler. Bu anlamda da elbette ki akıllı telefon ve tablet modelleri de kendini gösterir. Son derece şık, kısmen de maliyetli ürünler olan tabletlerin uzun süre kullanılmak istenmesi de doğaldır. Bu kapsamda değerlendirilen mobil cihazlar için koruyucu kılıfların önemi hayli fazladır. Çünkü gün içinde bir yerden başka bir yere taşınan, çeşitli yerlerin üzerine konulan ya da farkında olmadan çeşitli zeminlerle temasa giren bu tabletlerin çabuk eskimesi ve kötü görünmesi tehlikesi vardır. Bu tehlikenin önüne ise koruyucu tablet kılıfı kullanarak geçilebilir. Çünkü bu kılıflar dışarıdan gelecek olan temasları etkisizleştirme ve darbeleri de bir şekilde bertaraf etme özelliğine sahiptirler.

Kullanıcıların tablet kılıfı tercihinde bulunarak tablet ürünlerini koruma altına alması bu teknoloji ürünlerinin ömrünün uzun olmasına yol açar. Aynı zamanda boya soyulması, çizilme, çatlama gibi sıkıntılar da baştan önlenmiş olur. Ek olarak, yalnızca koruma noktasında değil, ürünü güzelleştirme noktasında da farklı tarz, renk ve modellerden oluşan tablet kılıfları elbette ki tercih edilebilir. Dileyen herkes kaliteli, estetik, kullanışlı ve hesaplı tüm bu kılıf ürünlerini değerlendirebilir. Şimdi siz de tablet kılıfı tercihinde bulunarak en güzel modelleri elde edebilirsiniz.

 


Facebook Twitter Google+ Pinterest Email Addthis

Xiaomi Mi A2 Lite Dome Serisi Kılıf Turkuaz

Xiaomi Mi A2 Lite kılıf çeşitleri stoktan hızlı kargo.

32,90 TL
Samsung Galaxy A8 2016 Premier Silikon Kılıf Pembe Renk + Kırılmaz Cam

Samsung Galaxy A8 2016 Premier Silikon Kılıf Pembe Renk + Kırılmaz Cam

25,96 TL
iPhone 6 Kılıf Renkli Kenarlı Lazer Silikon Kırmızı

iPhone 6 Kılıf Renkli Kenarlı Lazer Silikon Kırmızı

23,60 TL
Samsung Galaxy J7 Prime Felix Silikon Kılıf Gold

Samsung Galaxy J7 Prime Felix Silikon Kılıf Çeşitleri Farklı Renkleri İle Aynı Gün Ücretsiz Kargo İmkanıyla www.ceptabletkilifi.com' da

23,60 TL
Xiaomi Mi 6X Crash Serisi Ultra Koruma Kılıf Kırmızı

Xiaomi Mi 6X Crash Serisi Ultra Koruma Kılıf Çeşitleri Farklı Renkleri İle Aynı Gün Ücretsiz Kargo İmkanıyla www.ceptabletkilifi.com' da

27,14 TL
Samsung Galaxy J6 Plus Standlı Zorevus Kılıf Mavi

Samsung Galaxy J6 Plus Standlı Zorevus Kılıf aynı gün ücretsiz kargo imkanıyla www.ceptabletkilifi.com' da sizlerle.

29,50 TL
Apple iPhone 7 Plus Stop Silikon Kılıf Siyah

Apple iPhone 7 Plus Stop silikon kılıf ince yapısına rağmen darbe emici köşeleri sayesinde telefonunuza yüksek koruma sağlar.

22,90 TL
Samsung Galaxy J2 Prime X-Man Serisi Ultra Koruma Kılıf Lacivert

Samsung Galaxy J2 Prime X-Man Serisi Ultra Koruma Kılıf aynı gün ücretsiz kargo imkanıyla www.ceptabletkilifi.com' da sizlerle.

18,88 TL
15 TL ve üzeri
Ücretsiz Kargo
ücretsiz
İade ve Değişim
müşteri hizmetleri
02126517007
128 BIT SSL
Güvenli Alışveriş