KARGO BEDAVA | 100 TL üzeri alışverilerde

Kapat

Hakkımızda


Hakkımızda 
 
2007 yılında cep telefonu aksesuarı sektörüne gerçek deri ürünlerden cep telefonu ve tablet kılıfı üretimi ve ihracatı yaparak başladık. Zamanla hızla ilerleyen piyasada daha iyi konumlanabilmek adına ithalat ağımızı kurup satış ağımıza ithal ürünleri de ekledik. 2013 yılında 6 yıllık toptan aksesuar satışı tecrübemizi e-ticarete taşıma düşüncesi ile www.ceptabletkilifi.com’u kurduk ve perakende satışlarımıza başladık. Başta deri kılıf, silikon kılıf, sert kılıf ve çeşitli desenlerde telefon ve tablet kılıflarını hem toptan, hem de perakende olarak satışlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca toptan olarak, cep telefonu operatörlerinin abone merkezleri ile yoğun olarak çalışmaktayız. Bu güne kadar kurumsal ve bireysel satışlarımızla onbinlerce telefon ve mobil cihazı başarıyla koruduk.
 

Yeni Ürünler

www.ceptabletkilifi.com dünyada ve ülkemizdeki gsm sektöründe yenilikleri uzman kadrosuyla sürekli takip eder. Tüketicinin gereksinim duyabileceği ürünleri hızlı, kaliteli ve uygun fiyata sitesinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunar.

 
 
Neden Biz 
 
Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tümü kaliteli malzemeden oluşmaktadır. Bizden hiçbir zaman gelişi güzel satışa çıkarılmış herhangi bir ürün satın almazsınız. Ürünlerimizin tümü belirli kalite standartlarını yakalamış kendi alanlarında piyasada iyi ve kaliteli olarak kendini kanıtlamış ürünlerdir. Ayrıca marka adı altında satılan ürünlerimizin tümü orjinal ürünlerdir. İmitasyon ürünler kesinlikle ve kesinlikle üzün çeşitlerimizin içinde bulunmamaktadır. Firmamız aynı zamanda Samsung bayisidir. Orjinal Samsung aksesuarlarını bu sayede en uygun fiyatlarla, garantili ve stoktan hızlı kargo ile gönderebilmekteyiz. Firmamız yine Ttec, Sony, Genpa gibi daha birçok distribütör firmaların bayiliğini ve toptancılığını yapmaktadır. Ürünlerinizin tüm kalite kontrolü sizin adınıza tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Ardından en uygun fiyata sizlere sunulmaktadır.
Not: Ürünlerimizin tümü stoklarımızda olan ürünlerdir. Başka tedarikçi vs. kullanmıyoruz. Satın aldığınız ürün hemen kargolanır.
 
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

www.ceptabletkilifi.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır